Soru veya önerileriniz için lütfen bizi arayın
0 800 261 10 20

Güvenlik ve Gizlilik

Güvenlik ve Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası bu web sitesini kullandığınızda Lifes2good’a verdiğiniz bilgilerin Lifes2good tarafından nasıl kullanıldığını ve korunduğunu belirler. Lifes2good gizli bilgilerinizin korunmasını taahhüt eder. Bu web sitesini kullanırken sizi tanımlayabilecek bazı bilgileri vermenizi istediğimiz takdirde, bu bilgilerin sadece bu gizlilik bildirimine uygun kullanılacağını garanti ederiz. Lifes2good zaman zaman bu sayfayı güncelleştirerek bu politikada değişiklik yapabilir. Değişikliklerin sizce uygun olup olmadığını kontrol etmek için zaman zaman bu sayfaya bakmalısınız.

Şu bilgileri toplayabiliriz:

Ad, E-posta adresi dahil İletişim Bilgileri ve Demografik bilgiler, örneğin posta kodu, tercijler ve ilgiler ve müşteri anketlerimiz ve/veya özel tekliflerimiz ile ilgili Diğer bilgiler

Topladığımız bilgilerle ne yapıyoruz:

Bu bilgiler ihtiyaçlarınızı anlamamız ve size daha iyi hizmet vermemiz için, özellikle de şu nedenlerle gereklidir: Siparişinizin teslimi ile ilgili iç kayıt tutma konuları Bilgileri ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için kullanabiliriz Verdiğiniz posta adresi/eposta adresi veya telefon numarasını kullanarak ilginç bulabileceğinizi düşündüğümüz yeni ürünler, özel teklifler hakkında posta/e-posta ve diğer bilgileri periyodik olarak gönderebiliriz Zaman zaman bilgilerinizi pazar araştırması amacıyla sizinle iletişim için kullanabiliriz. Bunu kullanmamamızı özellikle tercih etmediniz sürece, sizinle e-posta, telefon, faks veya posta yoluyla iletişim kurabiliriz Bilgileri web sitesini ilgilerinize göre özelleştirmek için kullanabiliriz.

Güvenlik

Lifes2good kişisel bilgilerinizin güvenliğini çok ciddiye alır ve kişisel ve ödeme bilgilerinizi korumak için endüstri standardı önlemler kullanmıştır. Web sitesinin, kredi kartı bilgileriniz gibi hassas bilgileri saklayan veya kullanan bir alanına her girdiğinizde, tarayıcı pencerenizin altında asma kilide benzeyen bir simge göreceksiniz. Bu, sitenin güvenli olduğunu gösterir. Bir sipariş verdiğinizde, tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz Realex Secure Sockets Layer (SSL) ile 128-bit şifreleme kullanılarak güvenli sunucuya iletilir. Bu teknoloji verdiğiniz bilgilerin Internet üzerinde iletilirken üçüncü taraflarca okunamaması için tamamen şifrelenmesini sağlar.

Çevrimiçi ödemeleriniz de güvenli biçimde alınır ve tüm kredi kartı bilgileriniz Lifes2good tarafından saklanmaz.

Tanımlama bilgilerini nasıl kullanıyoruz

Bir tanımlama bilgisi bilgisayarınızın sabit sürücüsüne yerleştirilmek için izin isteyen küçük bir metin dosyasıdır. Bunu kabul ettiğinizde, dosya eklenir ve tanımlama bilgisi web trafiğini analiz etmeye yardımcı olur veya belirli bir siteyi ziyaret ettiğinizi bildirir. Tanımlama bilgileri uygulamaların bir birey olarak size yanıt vermesini sağlar. Web uygulaması tercihleriniz hakkında bilgileri toplayarak ve hatırlayarak, işlemlerini ihtiyaçlarınıza, beğenilerinize ve sevmediklerinize göre uyarlayabilir. Hangi sayfaların kullanıldığını belirlemek için trafik güncesi tanımlama bilgileri kullanırız. Bu, web sayfası trafiği hakkında verileri analiz etmemize ve web sitemizi müşteri ihtiyaçlarına uyarlayarak iyileştirmemize yardımcı olur. Bu bilgileri sadece istatistiksel analiz için kullanırız ve sonra bilgiler sistemimizden kaldırılır. Genel olarak tanımlama bilgileri hangi sayfaları faydalı bulup hangilerini bulmadığınızı izlememizi sağlayarak size daha iyi bir web sitesi sunmamıza yardımcı olur. Bir tanımlama bilgisi hiçbir şekilde, bilgisayarınıza erişmemizi sağlamaz ya da bizimle paylaşmayı terch ettiğiniz bilgileri dışında hakkınızda bir veri vermez. Tanımlama bilgilerini kabul veya reddetmeyi seçebilirsiniz. Çoğu web tarayıcısı tanımlama bilgilerini otomatik olarak kabul eder, ama isterseniz tarayıcı ayarlarınızı tanımlama bilgilerini reddedecek şekilde değiştirebilirsiniz. Bu, web sitesinden tam yararlanmanızı engelleyebilir. Üçüncü Taraf Web İşaretçileri: Ziyaretçilerin nereye gittiklerini ve web sitemizdeyken ne yaptıklarını analiz etmemize yardımcı olması için Yahoo!’dan üçüncü taraf web işaretçileri kullanıyoruz. Yahoo! da kendi ürün ve hizmetlerini iyileştirmek ve ilginizi çeken mal ve hizmetler hakkında reklamlar sunmak için ziyaretiniz hakkında anonim bilgileri kullanabilir. Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi almak ve bu bilgilerin Yahoo! tarafından kullanılmaması için seçeneklerinizi öğrenmek isterseniz, buraya tıklayın.

Kişisel bilgilerinizi kontrol etme

Kişisel bilgilerinizin toplanmasını veya kullanılmasını şu şekillerde kısıtlamayı seçebilirsiniz: Bir web sitesi üzerinde veya posta ile bir form doldurmanız istendiğinde, bilgilerin doğrudan pazarlama amaçları ile başkası tarafından kullanılmasını istemediğinizi belirten onay kutusunu arayın, daha önce bilgilerinizi doğrudan pazarlama amaçları için kullanmamızı kabul ettiyseniz herhangi bir zamanda info@viviscal.co.uk adresine e-posta göndererek bunu değiştirebilirsiniz Bunu yapmamamızı şstediyseniz veya kanunen yasaksa, kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara satmayacak, dağıtmayacak veya kiralamayacağız. Kişisel bilgilerinizi, aksini istemediğiniz sürece, ilginizi çekebileceğiniz dikkatle seçilmiş üçüncü taraflar hakkında promosyon bilgilerini size göndermek için kullanabiliriz. Sizinle ilgili elimizdeki bilgilerin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, en kısa sürede bize yazın veya e-posta gönderin. Hatalı olduğu belirlenen bilgileri derhal düzelteceğiz. Lifes2good Veri Koruma Kanunu'nun yasal gereklerine uyar.

Başa dön