Soru veya önerileriniz için lütfen bizi arayın
0 800 261 10 20

İade Politikası

Uzak Mesafe Satış Yönetmelikleri uyarınca satın aldığınız herhangi bir ürünü fikir değişikliği de dahil herhangi bir nedenle, yedi (7) işgünü içinde iade hakkınız vardır. Bunun için, bu yedi (7) işgünü içinde bize yazarak ya da info@micropedi.com.tr adresine e-posta dahil diğer kalıcı ortamla bize bildirmeniz gereklidir. Bunun üzerine paranız, iptal bildiriminizden sonra otuz (30) gün içinde size iade edilecektir. Lütfen satın aldığınız ürünleri satılabilir durumda koruyun ve orijinal ambalajı size verilen durumda saklayın, aksi takdirde para iadesi mümkün olmayacaktır.

Hatalı veya hasarlı mal teslim edersek ya da mallarda tazminat veya başka bir telafi gerektiren bir kusur fark ederseniz, kusuru malı aldıktan sonra on dört (14) gün içinde bildirmelisiniz. Lütfen satın aldığınız ürünleri satılabilir durumda koruyun ve orijinal ambalajı size verilen durumda saklayın, aksi takdirde para iadesi mümkün olmayacaktır.

Siz veya üçüncü tarafların onarım girişimi nedeniyle olabilecek hasar ve zararlardan ötürü sorumluluk kabul etmeyiz.

Para iadesi orijinal alım yöntemi ile yapılır, nakit iade mümkün değildir. Mallar taahhütlü posta veya benzer bir kurye servisi ile iade edilmelidir. Lütfen gönderdiğinize dair bir belge alın postada kaybolan mallardan sorumluluk kabul etmeyiz. Fatura aslı da gönderilmeli ve iade sebebi bildirilmelidir. İlk posta ve ambalaj masraflar ve iade için yapılan masraflar geri ödenmez.

Tüm iadeler için adresimiz:

Lifes2good Turkey
Barbaros Mahallesi.
Deluxia Palace no:145
Batı Ataşehir-İstanbul

Bu politika yasal haklarınızı etkilemez.

Başa dön