Soru veya önerileriniz için lütfen bizi arayın
0 800 261 10 20

MICRO Pedi nasıl çalışır

Bunun sırrı saniyede tam 30 kez, 360 ⁰ dönerek, mikroskobik sert, kuru deri katmanlarını acısız gideren mikro-mineral başlıktır. Yumuşak, hassas ciltleri tahriş etmez, kuru ve sert ayaklar üzerinde etkilidir.

MİKRO Pedi’nin ergonomik silikon kavrama sapı tam kontrol sağlarken, suya dayanıklı konik açılı kafa ulaşması en zor yerlere kolayca ulaşmanızı sağlar. Hızlı ve etkin bir şekilde çalışarak nasırları ve kuru, çatlak deriyi giderir.

MICRO Pedi ev pedikür kitinizin bir parçası olarak mükemmel çalışır. Birbiri ile değiştirilebilir iki silindirler değişen derecelerde sert deri ile başa çıkmanıza yardımcı olur ve aynı zamanda ayaklarınızın belirli alanlarında dökülen derileri soymaya yardım eder.

Hızlı ve kullanımı kolay olan ve ayaklarınızda pürüzsüz ve yumuşak bir his bırakan MICRO Pedi kullandığınızda daha az bir harcama ile salon tarzı bir pedikür elde edebilirsiniz. Çatlak topuklar ve kaba ya da kuru cilde veda edin. Karmaşık eklentiler olmadan, geleneksel kazıyıcı ve törpülerden çok daha güvenli ve etkili olan MICRO Pedi İngiltere’de binlerce kadın tarafından tercih edilen ev pedikür cihazıdır.

Başa dön