Soru veya önerileriniz için lütfen bizi arayın
0 800 261 10 20

Sıkça Sorulan Sorular

Ürüne özgü:

MICRO Pedi ve MICRO Pedi MAN herkes tarafından kullanıma uygun mu?

Hayır, MICRO Pedi ve MICRO Pedi MAN , çocuklar, diyabet hastaları veya kan dolaşım bozukluğu olanlar için uygun değildir. Kızarmış, tahriş olmuş, iltihaplı veya enfekte bölgelerde de kullanılmamalıdır.

Niye diabet sorunu olan bir kişi bu ürünükullanmamalı?

Bazı diabet hastaları ayaklarındaki hissiyat azlığından dolayı enfeksiyon kapma riski altındadırlar ve cilt onarımları daha yavaş olur.

Neden şeker hastalığı olan birisi ürünü kullanamaz?

Bazı diyabet hastalarında ayaklarda duygu eksikliği (nöropati) ve normal iyileşememeleri nedeniyle enfeksiyona yakalanma riski çok yüksektir. Küçük bir yaralanma kangrene yol açabilir ve ayak parmakları, ayak ya da bacağın kesilmesi ile sonuçlanabilir. Bu nedenle, şeker hastası iseniz, MICRO Pedi ve MICRO Pedi MAN kullanmaktan kaçınmanız daha güvenlidir.

Neden dolaşım bozukluğu olan birisi ürünü kullanamaz?

Dolaşım bozukluğu daha az duygu olması anlamına gelir (derileri kesilirse fark edemeyebilirler) ve deri daha ince olur ve yaralanma riski artar. Bu yaşlı insanların dikkat etmesi gereken bir şeydir.

MICRO Pedi veya MICRO Pedi MAN kullanıldığında ayak tabanından çok fazla deri kalkması mümkün mü?

Hayır, MICRO Pedi ve MICRO Pedi MAN sadece kuru ve sert deriyi gidermek için tasarlanmıştır. Bu deri giderildikten sonra başlık dönmeye devam etse bile ayaktan başka deri çıkmadığı görülür

Üç tür yedek başlık arasındaki fark nedir?

Üç farklı sertlik seviyesi ve renk vardır. Pembe, iri taneli başlık en az iri tanelidir ve daha yumuşak ayaklar veya ekstra pürüzsüz etki için tasarlanmıştır. Sonraki sertlik seviyesi mavidir ve sert ve inatçı deri için ekstra iri tanelidir; üçüncü sertlik seviyesi ise süper iri taneli olan altın renklidir ve erkeklerin sert derisi için özellikle tasarlanmıştır. Her üç başlık her Emjoi MICRO Pedi ünitesinde kullanılabilir.

Süper iri taneli (mavi ve altın renkli) mikro mineral başlık türlerinin erkeklerin ayakları için ve MICRO Pedi MAN ile birlikte kullanılmak için özellikle tasarlandığı söylenebilir. Bu başlık türlerini kadınların ve MICRO Pedi ile birlikte kullanmaları mümkün mü?

Evet, süper iri taneli mikro mineral başlık türleri hem MICRO Pedi hem de MICRO Pedi MAN üniteleri ile ve erkekler ve kadınlar tarafından kullanılabilir.

Başlık nasıl temizlenir?

Su kullanmayın veya başlık ünitesini suya daldırmayın. Başlık üniteleri ürünle verilen fırça ya da herhangi bir yumuşak fırça ile temizlenebilir.

MICRO Pedi/MICRO Pedi MAN ünitemi nasıl temizleyebilirim?

MICRO Pedi ünitesi suya dayanıklıdır ve ünite kafası akar su altında yıkanabilir. MICRO Pedi MAN ünitesi suya dayanıklı değildir ve kuru bir bez ya da ürünle verilen fırça ile temizlenmelidir. Üniteyi temizlemeden önce başlık çıkartılmalıdır.

Her başlık kaç kez kullanılabilir?

Bu, ayaklarınızdaki derinin ne kadar sert olduğuna bağlıdır. Herkes farklıdır, ancak her başlık için 8 ila 10 kullanım iyi bir tahmindir.

Manikür/pedikür kiti el ve ayaklarda kullanılabilir mi?

Evet, manikür/pedikür kiti el ve ayaklar tırnaklarınızda kullanım için tasarlanmıştır.

Manikür/pedikür kitine dahil beş bileşeni hangi sıra ile kullanmalıyım?

Lütfen ürünle birlikte verilen kitapçığa veya Nasıl çalışır sayfasına başvurun.

Lifes2good, Emjoi markasının sahibi mi?

Hayır, Lifes2good Emjoi üfrün yelpazesinin münhasır distribütörüdür. Emjoi üfrün yelpazesinin sahibi ve reticisi Soft Lines International Ltd’dir.

MICRO Pedi nerede üretiliyor?

MICRO Pedi Hong Kong’da üretilmektedir.

Ürün AB Direktifine uygun mu?

Evet, ürün, üreticinin ürünün ilgili AB direktiflerinin zorunlu şartlarına uyduğunu beyan ettiği CE işaretini taşımaktadır.

MICRO Pedi ünitesi geri dönüştürülebilir mi?

Evet, zamanı geldiğinde ürünü geri dönüştürebilir veya bize gönderebilirsiniz. Biz WEE’de kayıtlıyız ve yasal olarak bun yapmakla yükümlüyüz. Referans numaramız: WEE/FH2757ZW.

 

Sipariş:

Hangi tür kredi/ödeme kartlarını kabul ediyorsunuz?

Şu anda Visa ve Mastercard kabul ediyoruz.

Çekle ödeme yapabilir miyim?

Kesinlikle! Çekle ödeme yapmayı tercih ederseniz, siparişinizi telefonla verebilir ve sonra ödemenizi aşağıdaki ücretsiz posta adresimize gönderebilirsiniz. Çekiniz alınmadan siparişiniz işleme konmaz. Çekle birlikte siparişinizi, adınız ve adresinizi de yazın.

Lifes2good Turkey
Barbaros Mahallesi.
Deluxia Palace no:145
Batı Ataşehir-İstanbul

Siparişimin gelmesi ne kadar sürer?

Standart Türkiye içi teslimatımız 3-5 işgünü sürer ve bedeli satın al kısmında belirtilmiştir.

Ürünü iade etmek istiyorum. Nereye göndermeliyim?

İade poliitkamız için lütfen buraya tıklayın.

Başka sorunuz var mı?

Lütfen 0800 261 10 20 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri hattımızı arayın, size memnuniyetle yardımcı olacağız.

Başa dön